Nic nečiní člověka lidštějším, než láska ke zvířatům.[H. Fielding]

Transparentně


Zde jsou informace, na co jsme peníze z transparentního účtu využili, co plánujeme a kam by měly směřovat.


Bankovní spojení:  


č. účtu 212683421/0600

Číslo účtu IBAN: CZ3006000000000212683421; SWIFT kód BIC: AGBACZPP

nebo běžný účet 162 445 432 / 0600
Číslo účtu IBAN: CZ4306000000000162445432; SWIFT kód BIC: AGBACZPP


Transparentní účet útulku je určen pro všechny, kterým není lhostejný osud opuštěných zvířat.
Díky peněžním prostředkům dárců nemusíme poskytovat jen nejzákladnější péči či krmit "supermarketovými krmivy", ale máme možnost poskytnout veterinární péči a krmivo v odpovídající aktuální potřebě zvířat. Odchytáváme většinou zvířata zubožená, na pokraji svých fyzických a psychických sil, kdy základní péče nestačí. Zde pak vhodným kvalitním krmivem začínáme běh na dlouhou trať a kastrací, rozbory krve a snahou nalézt opuštěnci nový domov konče.
Vzhledem k tomu, že útulkem projde ročně kolem 600 zvířat (psů a koček), pohybují se náklady za veterinu, krmivo a provoz v obrovských sumách. Náš záběr je široký a staráme se o odchycená zvířata z Podbořanska, Žatecka, Bílinska, Postoloprtska, Bochovska, Lounska a dalších lokalit.
Podpořit nás můžete kdykoliv a vždy to uvítáme. Ať již jednorázově či pravidelně můžete zaslat Váš příspěvek na výše uvedený transparentní účet a posléze zkontrolovat zda Vaše platba došla. Peníze můžete posílat i na běžný účet, zde se však konkrétní upotřebení daru nezveřejňuje.
Děkujeme, že spolu s námi pomáháte potřebným.


Peníze používáme:
Dary z transparentního účtu převážně používáme na VETERINÁRNÍ PÉČI (kastrace, rozbory krve, operační zákroky,...), nákup KRMIVA (dietní, kvalitní pro dospělé, dorostence, štěňata/koťata,... ), LÉKY + VITAMÍNY, atd.

Peníze plánujeme použít i na:
Nákup velkého škrabadla,

Peníze jsme použili:
V měsíci září(2014):
Kastrace Bessi 4190,- Kč
Kastrace Tykvinky + operace kýly 6196,- Kč
Rozbory krve Twiga 978,- Kč

Dříve byly peníze použity:
album - Rajče.netPoznámka:
 • Jména zvířátek jsou jen pracovní a nejde většinou o jejich původní. Věk je odhadnutý na základě fyziologie a je psán k měsíci nálezu. .
 • Fotografie jsou pořizovány převážně hned po příchodu do útulku.
 • Města a obce u zvířátek na tomto webu napsané, jsou místa nálezu (ne jejich momentálního pobytu!)
 • Videa, fotografie a informace (- foto, info) na serveru Rajče.net a Youtube.com jsou prací našich dobrovolníků

  Této sekci předcházela sekce Virtuální adopce ve které nalezencům pomohli:
  PhDr. Lucie Fořtová; Šárka Pecková; Eva Štěpánková; Krčálová Míra; manželé Melčovi; Barbora a Zuzana Blažkovy; MUDr. Václav Štafl; Ivana Lena a Jaromír Němcovi; Ing. Jana Holatová; L. Zpěváková; zaměstnanci Úřadu práce Louny, Žatec a Podbořany; Markéta Novotná, Hana K., manželé Melčovi, Michaela Havlíková, Katka Friede, Saňáková Milena, Jana Ritterová, Šárka Járková, Vítězslav Kalous, Tereza Kulíková, Ivana Kulinová, Petra Šimoníková, MVDr. Kateřina Kurková, Jana Střesková, Linda K., Jarmila Habrová, Hana Schneiderová, Marcela Richardsová, Michaela Tronečková, Ing. Eva Hořavková, Dana Kretschmanová, Hana Zapletalová, Olga Soukupová, Karolína Šafaříková, Petra Demjanová, Monika Táborská, Sl. Leitgebova, Studio pro zdraví a krásu v Lounech, Eva Velinská, MUDr. Barbara Goldová, Jana Knaislová, Marta Štěpánová, Lucie Vostatková, E. Kolínová, akce Podbořanský psí den,

  Útulek Jimlín si vyhrazuje právo na veškeré změny týkající se sekce a transparentního účtu.


 • Útulek Jimlín © Pavel Richter 2006 ~ Všechna práva vyhrazena - Obsah podléhá autorskému zákonu