Jakmile jednou podrbete psa, máte navždy vystaráno o zábavu.

Fotografie a rady

Chcete-li navštívit náš útulek, raději nejdříve zavolejte na 604/451 258, děkujeme.
Návštěvy

Pokud zde není zaznamenána Vaše návštěva, prosím, nezazlívejte nám to a nezanevřete na nás. Každé návštěvy si samozřejmě vážíme, ale pro přehlednost jsou zde zveřejněny především návštěvy škol. Děkujeme za pochopení.


Po kliknutí na fotografii se otevře větší fotka:

Návštěva prosinec 2012

8. 12. 12 se konal v útulku den otevřených dveří a zároveň jsme oslavili již 10 rok fungování. Na vánoční setkání dorazilo i několik bývalých svěřenců útulku. Celkově se návštěvníků sešla velká spousta a pejskové a kočičky obdrželi vánoční dárečky. Viz fotogalerie níže.

Vánoce v útulku 2012


Návštěva prosinec 2010

22. 12. 10 navštívily opět útulek děti ze základní školy v Zeměchách. Děti bohatě obdarovaly pejsky a kočičky. Prohlédly si obyvatele útulku i s útulkem. Budeme se těšit na další návštěvu.
Školní článek o návštěvě v útulkuZDE.

Děkujeme za dary!


Druhá návštěva říjen 2010

12. 10. 10 navštívila náš útulek Česká Televize s paní Kubišovou.
Paní Kubišová přivezla dárky pro pejsky a kočičky. Poté se začali natáčet záběry do pořadů Chcete mě a Chcete je. Jednalo se o velmi příjemné setkání.


Záznam pořadu najdete na stránkách ČT


Návštěva říjen 2010

27. 10. 10 navštívily děti a paní učitelky ze základní školy v Černčicích náš útulek. Děti nejdříve obdarovaly pejsky a kočičky. Poté si prohlédly všechny obyvatele útulku i s útulkem. Během návštěvy si vyslechly jak útulek funguje a co se děje s nalezenými zvířátky.


Děkujeme za dary i prohlídku!

Návštěva červen 2010

24. 6. 10 přišly do útulku na návštěvu děti a paní učitelky ze základní školy v Zeměchách. Nejdříve si děti prohlédly alboretum, které zdobí vstup do útulku. Poté následovala prohlídka odchytového vybavení. Samozřejmě se nezapomenulo na prohlídku kotců s pejsky a kočičkami.


Děkujeme za naše útulkáčky a těšíme se na další prohlídku.Návštěva červen 2010

7. 6. 10 přišli vyvenčit pejsky někteří zaměstnanci z T-mobile. Pejskové se řádně vyvenčili a všichni si den užili. Doufáme, že nebyla tato návštěva poslední.


Děkujeme za návštěvu.

Návštěva duben 2010

28. 4. 10 přišly do útulku děti z mateřské školy Šafaříkova z Loun. Na začátku návštěvy si děti prohlédly a vyzkoušely odchytové vybavení útulku. Se svým doprovodem si prohlédly pejsky, kočičky i prasátka. Každého zaujal jiný útulkáček, dohromady si však všichni odnesly domu krásné zážitky.


Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další.


Návštěva únor 2010

12. 2. 10 útulek navštívil Dětský domov ze Žatce, společně se svými vychovatelkami. Sebou návštěva přivezla mnoho darů pro pejsky a kočičky. Prohlédli si všechny útulkáčky.


Děkujeme za návštěvu i dary.
Návštěva

19. 4. 10 útulek navštívili žáci Speciální ZŠ z Poděbradovy ulice v Lounech, společně se zástupkyní Ekocentra Dymnivka při DDM Postoloprty. Návštěva si prohlédla útulek i jeho obyvatele. Žáci poté pomáhali upravit okolí venkovních kotců a společně pak zasázeli stromek.


Děkujeme žáků školy, paní učitelce i zástupkyni Ekocentra za odvedenou práci a těšíme se na další návštěvu.Sedmá návštěva

V dopoledním čase, dne 11. 2. 09 navštívili náš útulek opět žáci 1. ZŠ J. A. Komenského v Lounech, s doprovodem.
Při návštěvě si prohlédli zvířecí obyvatele útulku i nové či zrekonstruované prostory. Návštěvníci se podivovali nad velkým množstvím pejsků, kteří v útulku čekají na nové majitele.
Při návštěvě, byly předány dárky pro pejsky i kočičky.

Chceme moc poděkovat všem žákům 1.ZŠ J. A. Komenského v Lounech za návštěvu i za uspořádání sbírky! DěkujemeŠestá návštěva

Dne 25.11.08 přijel do útulku v Jimlíně autobus s žáky ZŠ Louny Prokopa Holého. Byli to žáci 6.A+paní učitelka, kteří uspořádali sbírku a zapojili do ní i zbytek školy.
Návštěva začala povídáním o útulku a jeho zvířecích obyvatelích. Poté si žáci prohlédli pejsky a kočičky. Všem se nalezenci líbili.
Žáci přivezli plno krmení a pamlsků, které byli darovány žáky do sbírky.

Děkujeme všem žákům ZŠ Prokopa Holého v Lounech za uspořádání sbírky i za milou návštěvu! • Kompletní foto ZŠ Louny • Speciální návštěva

  Dne 22.11.08 se před branou útulku sjelo téměř 50 zájemců o návštěvu útulku a procházku s pejsky. Zájemci se sjeli z několika organizací, spolků ale také individuálně.
  Návštěva začala povídáním o funkci, chodu a problémech útulku. Následovala prohlídka celého útulku a následně hromadné venčení. Pokud nebyl pejsek nemocný či starý byl na pěkné procházce. Každý si našel toho svého favorita.
  U příležitosti návštěvy byly předány dary pro zvířátka, které byly pořízeny ze sbírky.

  Děkujeme dětem, dospělým a především organizátorům za uspořádání takové akce! • Foto od Agility Louny • Pátá návštěva

  Dne 25.10.08 se žáci a pedagogové, ze ZŠ v Černčicích, zúčastnili exkurze do útulku v Jimlíně.
  Účast byla hojná. Návštěvníci se dozvěděli o funkci a chodu útulku, viděli pomůcky pro odchyt a práci se zvířaty. Měli možnost si pohladit některé pejsky. Nejvíce asi zaujala štěňátka.
  V rámci exkurze byly předány dary pro zvířátka, na které se děti skládaly.

  Chceme poděkovat dětem, rodičům i vyučujícím, za uskutečnění sbírky! Děkujeme!!  Čtvrtá návštěva

  Den před Vánoci, 23.12.07, útulek navštívili zástupci Střední zemědělské a ekologické školy v Žatci.
  Na této škole proběhla sbírka pro náš útulek v Jimlíně. Dary přivezli dvě žákyně školy v doprovodu vyučující Bc. J.Horáčkové. Některé dary (vodítka+obojky) byly vzápětí využity k venčení některých pejsků. Dobrůtky byly posléze rozdávány pejskům a kočičkám.

  Chceme poděkovat, za naše svěřence ale i za nás, všem, kteří se této sbírky zúčastnili! Děkujeme!!

  Třetí návštěva

  Ze ZŠ v Cítolibech náš útulek navštívili 3.1.07.
  Zástupci této školy nám přivezli nejen hromadu dobrůtek pro naše svěřence, ale i pohlazení s úsměvem, kterých není pro pejsky nikdy dost.

  Děkujeme každému za účast na této sbírce! Udělali jste našim pejskům radost.  Druhá návštěva

  Náš útulek navštívili 8.5.06 dvě žákyně 4.ZŠ v Lounech.
  Především díky těmto slečnám proběhla na této škole sbírka pro náš útulek. Dívky přivezly hromadu dobrůtek, které jistě potěšily všechny pejsky a kočičky.

  Všem, kteří se této sbírky zúčastnili, za naše svěřence i za nás, děkujeme!! Pomáháte opuštěným a potřebným, to je krásné!

  První návštěva

  Náš útulek navštívili 30.1.06 zástupci 1.ZŠ J. A. Komenského v Lounech. Na této škole proběhla sbírka pro náš útulek. Se zástupci školy přijely i dvě žákyně, které do sbírky přispěly nejvíce. Všem, kteří se této sbírky zúčastnili, za naše svěřence i za nás, děkujeme!!


  Útulek Jimlín © Pavel Richter 2006 ~ Všechna práva vyhrazena - Obsah podléhá autorskému zákonu